Mini Uchwyt Samochodowy do Telefonów i Nawigacji

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Inny
  • Dostępność: Dostępne  (4 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 13,82 zł 17,00 zł
Mini Uchwyt Samochodowy do Telefonów i Nawigacji oraz do urządzeń mobilnych
Mini Uchwyt Samochodowy do Telefonów i Nawigacji oraz do urządzeń mobilnych

Holder / uchwyt (trzymacz) samochodowy - ten prosty w obsłudze produkt, pozwala nam na obsługę urządzeń typu telefon komórkowy, nawigacja GPS, odtwarzacz Mp3/MP4 lub PDA bez użycia rąk w momencie prowadzenia auta.


Holder posiada mocną przyssawkę, którą mocujemy do szyby auta. Przyssawka ta, trzyma bardzo dobrze i nie powoduje samoczynnego odpadania. Dopiero użycie przycisku zwalniającego pozwala na odczepienie holdera od szyby.

Urządzenie posiada rozstaw ramion który możemy regulować pomiędzy 36 a 63 mm. Ramiona podtrzymujące urządzenie są wyposażone w gąbkę dzięki temu unikniemy zarysowania naszego sprzętu.

Konstrukcja uchwytu umożliwia jego obrót wokół osi oraz regulację nachylenia na przegubie co pozwala na odpowiednie umiejscowienie położenia palmtopa, tak aby nie ograniczając pola widoczności był jednocześnie w odpowiedniej odległości od osoby z niego korzystającej zapewniając tym samym należyte bezpieczeństwo użytkowania. Uchwyt ten jest odpowiedni do urządzeń z wyświetlaniem pionowym oraz poziomym.

Dodatkowo, do uchwytu została dołączona podstawka z taśmą samoprzylepną. Pozwala ona na umocowanie na desce rozdzielczej samochodu.

Uchwyt charakteryzuje bardzo łatwa i szybka instalacja na szybie samochodowej lub innej płaskiej powierzchni (deska rozdzielcza).