Verbatim DVD-R Mini x4 1,4GB PRINTABLE Cake 10

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Verbatim
  • Waga: 0.2 kg
  • Dostępność: Dostępne  (1 opak.)
  • opak.
  • Cena netto: 26,83 zł 33,00 zł
Verbatim DVD-R 1.46 GB - zapis x4 PRINTABLE (duże oko) Cake 10 - płyty do nadruku atramentowego
Verbatim DVD-R 8cm Inkjet Printable
Dyski DVD-R firmy Verbatim zostały tak zaprojektowane, aby spełnić wymagania użytkowników potrzebujących większych pojemności. Z tego względu są one przeznaczone głównie dla firm i klientów indywidualnych na potrzeby archiwizowania nagrań wideo, audio, multimediów i podobnych zastosowań.

Warstwa nagrywalna AZO.
Bardzo długi okres przechowywania.
Możliwość odczytu w napędach DVD-ROM i odtwarzaczach wideo DVD
Dożywotnia gwarancja.

Użytkownicy starszych nagrywarek (o prędkości 8x lub mniejszej) i odtwarzaczy wideo powinni skontaktować się z producentem sprzętu i zaktualizować oprogramowanie firmowe

Pojemność: 1.4GB
Prędkość: 4x
Opakowanie: 10 Pack Spindle

Powierzchnia: Inkjet Printable
Obszar zapisywania: 22 – 78mm


Firma Verbatim oferuje nośniki umożliwiające nagranie dowolnych treści zapisanych kamerą cyfrową. Na standardowych dyskach DVD można nagrać plik wideo o długości 30 minut. Nasze nowe dyski z podwójną warstwą umożliwiają niemal podwojenie tego wyniku i nieprzerwany zapis pliku o długości 55 minut, bez potrzeby odwracania dysku w trakcie zapisu!

Wszystkie dyski DVD Verbatim o średnicy 8 cm wykorzystują technologię Hard Coat. Powłoka Hard Coat zabezpiecza dyski z zarejestrowanymi filmami przez zadrapaniami, odbijaniem się odcisków palców oraz działaniem kurzu podczas codziennego użytkowania. Testy wykazały, że dyski z powłoką Hard Coat są 50 razy lepiej chronione przed zużyciem niż nośniki pozbawione tej warstwy.

Nośniki firmy Verbatim można nie tylko zapisywać z wysokimi prędkościami; są także dostępne z powierzchnią do nadruku. Poprzednio kolory mogły być niedokładnie odwzorowane, matowe, mogły różnić się od kolorów na oryginalnym obrazie. Dziś dzięki nowej powierzchni do nadruku na dyskach firmy Verbatim kolory są tak żywe i głębokie jak kolory na oryginale. Dyski z powierzchnią do nadruku mogą także mieć błyszczące wykończenie. Podobnie jak w przypadku drukowania fotografii, można wybrać błyszczące lub matowe wykończenie, aby uzyskać doskonałe rezultaty!
Dostępne są także szerokie powierzchnie do nadruku, dzięki czemu wydrukowany obraz może sięgać nawet środka dysku.