Kamera Samochodowa TRUECAM A5S GPS Detektor RADARÓW

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: AEE
 • Waga: 0.5 kg
 • Dostępność: Dostępne  (1 szt.)
 • szt.
 • Cena netto: 398,37 zł 490,00 zł
AEE Kamera Samochodowa TRUECAM A5S GPS Detektor RADARÓW - FULL HD 1920x1080 1080p
AEE Kamera Samochodowa TRUECAM A5S GPS Detektor RADARÓW - FULL HD 1920x1080 1080p

TrueCam A5S - Jeśli szukasz wysokiej jakości profesjonalnej kamery samochodowej, dobrze trafiłeś. Rejestrator jazdy TrueCam A5S, w odróżnieniu od innych kamer, umożliwia wykonywanie nagrań wysokiej jakości , na których można bez problemu dostrzec tablice rejestracyjne i twarze osób - zarówno za dnia, jak i w nocy. A to wszystko za sprawą wyjątkowej ostrości oraz wyraźnych detali. Ogromną zaletą wideorejestratora jest jego łatwa obsługa, która nie będzie ci sprawiać problemów przy codziennym użytkowaniu urządzenia,dzięki możliwości trwałego montażu uchwytów, włącznie z trwałym podłączeniem zasilania. Możesz zapomnieć o skomplikowanym i męczącym codziennym montowaniu kamery, uciążliwym podłączaniu zasilania i wybieraniu odpowiedniej pozycji do nagrywania, tak jak to bywa w przypadku konkurencyjnych kamer. Czarna skrzynka wychwyci każde niebezpieczeństwo lub podejrzane zachowanie w okolicy twojego samochodu, o każdej porze dnia i nocy. Dzięki  GPS i aplikacji współpracującej z Google Maps możesz ponownie analizować wszystkie szczegóły przebytych tras. TrueCam A5 jest także idealnym pomocnikiem do otrzymania pięknych ujęć miejsc mijanych samochodem lub podczas uprawiania samochodowych dyscyplin sportowych.

 

Poniżej znajdziesz przegląd funkcji, które należą do podstawowego pakietu:  

 • Nagrania w rozdzielczości FULL HD 1080p.
 • GPS z możliwością zapisywania prędkości i lokalizacji.
 • Funkcja nieprzerwanego cyklicznego nagrywania.
 • G-SENSOR do automatycznego ustalenia kierunku i siły uderzenia.
 • Możliwość zabezpieczenia ulubionego wideo/fotografii także w trakcie nagrywania.
 • Współpraca z Google Maps.
 • Kompletne polskie menu z możliwością zmiany języka na inny.
 • Wyświetlacz LCD służący do natychmiastowej kontroli pliku.
 • Dwa rodzaje mocowań na szybę - zdejmowane oraz trwałe przyssawki 3M.
 • Czujnik ruchu - przydatny w celu dodatkowego zabezpieczenia twojego samochodu.
 • Podświetlane klawisze.
 • Przycisk do robienia zdjęć, do wyłączania/włączania wyświetlacza oraz dźwięku.
 • Łatwa obsługa - przejrzyste i intuicyjne menu.
 • Możliwość dostosowania poziomu jasności do aktualnych warunków oświetleniowych.
 • Możliwość ustawienia trybu powitalnego z ludzkim głosem.
 • Automatyczna aktualizacja czasu według GPS.
 • Podświetlenie LED.

Zawartość opakowania:

 • 1x rejestrator jazdy TrueCam A5,
 • 1x mocowanie z przyssawką,
 • 1x mocowanie 3M,
 • 1x ładowarka samochodowa,
 • 1x HDMI kabel, 1x USB kabel
 • GPS Logger

 

Nagrywanie w FULL HD

http://www.truecam.pl/img/featureimg/fullhd.jpg

Nagrania wideo i fotografie są wykonywane w FULL HD rozdzielczości 1080p, która posiada tak wysoką jakość, że potrafi wychwycić nawet najmniejsze detale - również w nocy przy złych warunkach oświetleniowych. A to wszystko w najwyższej jakości i maksymalnej możliwej ostrości.

Dzięki temu z łatwością rozpoznasz dowolny znak drogowy lub twarz człowieka uchwyconego na nagraniu, a także nagrasz wideo w wysokiej rozdzielczości dla własnej satysfakcji oraz późniejszej postprodukcji.

TrueCam A5 to nie tylko pomocnik w sytuacjach kryzysowych - wystarczy wsiąść do samochodu, wybrać ciekawy kierunek i bez jakiegokolwiek wysiłku można nagrać wspaniałe ujęcia z trasy.


 

GPS

http://www.truecam.pl/img/featureimg/gps.jpg

TrueCam A5 ma w standardzie moduł GPS. Oprócz ustalenia położenia, służy również mierzeniu oraz nagrywaniu prędkości jazdy. Sam możesz zdecydować, czy chcesz wyświetlać prędkość w nagraniu, co zapewne przyda się tym, którzy zatrudniają kierowców. Zarejestrowane dane możesz później odtworzyć za pomocą aplikacji Google Maps.

Jeśli nie chcesz, aby twoja prędkość była zarejestrowana na wideo lub fotografii, wystarczy tą funkcję wyłączyć. Informacje o prędkości i inne dane GPS zostaną zapisane na log GPS na karcie pamięci. Tylko od ciebie zależy, czy będziesz chciał upublicznić dane, czy też zachować je na własne potrzeby.

 

Czasowa pętla

http://www.truecam.pl/img/featureimg/timeloop.jpg

Dzięki TrueCam A5 możesz nagrywać bez przerwy. W przypadku zapełnienia pamięci, kamera samochodowa usunie najstarsze nagranie, w związku z czym te najbardziej aktualne zostaną zarejestrowane.

Nie musisz się już obawiać tego, że będziesz musiał przerwać nagrywanie z powodu przepełnionej pamięci. Ponadto możesz z łatwością zabezpieczyć swoje ulubione nagrania i zdjęcia, chroniąc je w ten sposób przed przypadkowym usunięciem. Zabezpieczone nagrania zostaną zapisane w specjalnej pamięci, więc bez żadnego wysiłku utworzysz własną galerię ulubionych nagrań.

  

G-sensor

Inaczej zwany czujnikiem przeciążenia czy sensorem grawitacyjnym, jest czujnikiem, który w formie wykresu rejestruje kierunek jazdy w trzech osiach przestrzennych. W przypadku uderzenia w twój samochód, dokładnie rozpozna, z którego miejsca nastąpiło.

Ponadto, dzięki czujnikowi, kamera potrafi rozpoznać moment, kiedy z twoim samochodem dzieje się coś niepokojącego, reagując na sytuację automatycznym zapisem aktualnego nagrania - dzięki temu nie dojdzie do niespodziewanego usunięcia nagrania lub zastąpienia go innym. Z tego powodu jest to bardzo praktyczna funkcja również wtedy, kiedy znajdujesz się poza pojazdem. Do wyboru masz kilka stopni czułości, od 2G (najczulszy) do 8G. Obniżona czułość jest przydatna, kiedy jedziesz po nierównej nawierzchni. Kamera rozpoznaje wtedy tylko silniejsze uderzenia, pomijając rejestrację wstrząsów spowodowanych nierównością powierzchni.

 

Zabezpieczenie wideo

http://www.truecam.pl/img/featureimg/lockvideo.jpg


W przypadku, jeśli chcesz zachować materiał nagrany przed chwilą, wystarczy kliknąć przycisk z kłódką, aby nagranie zapisało się w specjalnej pamięci, co zabezpieczy je przez zastąpieniem przez kolejne nagranie. Przycisk może zostać użyty kiedykolwiek - podczas przeglądania videogalerii, ale także w trakcie nagrywania.

Zabezpieczone wideo lub zdjęcie możesz kiedykolwiek odbezpieczyć i usunąć ręcznie. Dzięki tej funkcji możesz utworzyć archiwum ze swoimi ulubionymi nagraniami i zdjęciami bez obaw, że je stracisz. Jest to kolejna z właściwości kamery TrueCam A5, która umożliwi ci połączyć radość z nagrywania z bezpieczną jazdą samochodem.

 


Polskie menu

Menu obsługi kamery samochodowej TrueCam A3 zostało przygotowane w języku polskim, więc przy jego obsłudze nie natkniesz się na żadne utrudnienia. Samo menu ma zrozumiałą strukturę, w której możesz się bez trudu zorientować oraz z łatwością znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do obsługi i ustawień urządzenia tak, aby idealnie odpowiadało Twoim potrzebom. Na wypadek jakichkolwiek trudności, do kamery została również załączona instrukcja obsługi w języku polskim.

W celu bardziej intuicyjnej pracy z ustawieniami videorejestratora, najważniejsze elementy menu, oprócz opisów, posiadają również oznaczenia w postaci ikon.

 

Wyświetlacz LCD

http://www.truecam.pl/img/featureimg/lcddisplay2.jpgWażnym elementem wyposażenia TrueCam A3 jest wyświetlacz LCD. Dzięki niemu możesz nie tylko skontrolować nagranie, które rejestruje czarna skrzynka, ale także odtworzyć nagrania bezpośrednio z kamery kiedykolwiek potrzebujesz, bez konieczności podłączania się do PC lub innego urządzenia. Ten mały wyświetlacz zapewni ci także wiele radości, na przykład kiedy, natychmiast po zakończeniu ciekawej trasy z przyjaciółmi, obejrzysz wideo, które właśnie nagraliście.

Jeśli nie chcesz, żeby wyświetlacz przeszkadzał ci podczas jazdy, wystarczy przycisnąć przycisk włączania i wyłączania LCD wyświetlacza lub w menu ustawić czasowy limit automatycznego wyłączania.

 


Czujnik ruchu

http://www.truecam.pl/img/featureimg/motiondetector.jpg

Kiedy czujnik zarejestruje ruch, twoja czarna skrzynka automatycznie się uruchomi i wykona nagranie wideo. Dzięki temu zarejestruje każdego, kto mógłby uszkodzić twój samochód lub kto w jego okolicy zachowywałby się w sposób stanowiący jakiekolwiek zagrożenie. W razie podobnego wypadku będziesz miał niezaprzeczalny dowód - czy to poprzez uchwycenie sylwetki przestępcy, czy też udokumentowanie rejestracji jego pojazdu. Po powrocie do pojazdu wystarczy przejrzeć ostatnią fotografię, aby sprawdzić, czy pod twoją nieobecność wydarzyło się coś niepokojącego.

Nasza kamera do samochodu nagrywa nieprzerwanie, dzięki czemu pomaga chronić twój pojazd - zarówno samochód osobowy, jak i ciężarowy czy też autobus. Dzięki czujnikowi ruchu, który jest do TrueCam A5 wbudowany, nie musisz być zawsze w pobliżu pojazdu, aby złapać ewentualnego wandala lub osobę odpowiedzialną za stłuczkę z udziałem twojego zaparkowanego pojazdu.

 

Tryb nocny

http://www.truecam.pl/img/featureimg/nightmode2.jpg

Aby zapewnić ci całkowitą pewność, że twoja czarna skrzynka wykona dobre ujęcie bez względu na warunki oświetleniowe, kamera TrueCam A5 posiada funkcję trybu nocnego.

Nagrywanie lub robienie zdjęć w nocy czy w złych warunkach pogodowych nie stanowi żadnego problemu, a to dzięki perfekcyjnej jakość nagrania o wysokiej rozdzielczości, która w porównaniu do konkurencyjnych kamer nie ma sobie równych. Tryb nocny nie znajduje zastosowania wyłącznie jako "stróż" pojazdu. Może się świetnie nadawać również do wykonywania niesamowitych nocnych ujęć podczas podróży na łono natury. To wszystko w wysokiej jakości i najlepszej ostrości obrazu.

 

Natychmiastowe zdjęcie

http://www.truecam.pl/img/featureicons/3b.png

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, kiedy będziesz chciał wykonać szybkie zdjęcie ostatnią rzeczą, której będziesz potrzebował, jest tracenie czasu na przełączanie funkcji lub otwieranie menu. Dlatego kamera TrueCam A5 posiada przycisk, który wystarczy w dowolnym momencie włączyć, aby kamera zrobiła zdjęcie. Zmiana trybu nie jest potrzebna. Tę funkcję możesz wykorzystać także w trakcie nagrywania.

 

Łatwa obsługa

http://www.truecam.pl/img/featureimg/instalation.jpg

Kamera TrueCam A5 jest bardzo łatwa w obsłudze. Jest aktywna przez cały czas, kiedy jest podłączona do źródła energii w samochodzie. Wystarczy raz ustawić kamerę według potrzeb, a potem już nie trzeba się o nią martwić. Docenią to również ci, którzy nie są miłośnikami techniki.

Kiedy będziesz chciał zmienić coś w ustawieniu czarnej skrzynki, możesz wykorzystać przejrzyste i intuicyjne menu, dzięki któremu z kamerą TrueCam A5 bez problemu poradzą sobie użytkownicy wszystkich generacji bez względu na techniczne umiejętności.

 

 

Szybkie wyłączanie LCD wyświetlacza

http://www.truecam.pl/img/featureicons/1b.png

Czarna skrzynka TrueCam A5 posiada praktyczne podświetlone klawisze, oszczędzające nie tylko czas, ale i twoją cierpliwość. Jako kierowca zapewne docenisz klawisz wyłączania czy włączania LCD wyświetlacza w przypadku, gdyby przeszkadzał ci podczas jazdy. Wyłączyć wyświetlacz możesz ręcznie lub przy pomocy ustawienia limitu czasowego, po którego upłynięciu wyświetlacz przełączy się na tryb uśpienia.

 

 

Szybkie wyłączenie dźwięku

http://www.truecam.pl/img/featureicons/2b.png

 

Oprócz praktycznych klawiszy do wyłączania LCD wyświetlacza lub natychmiastowego robienia zdjęć TrueCam A5, oferuje również praktyczny klawisz do wyłączania i włączania nagrywania dźwięku. Dotyczy to trybu odtwarzania i trybu nagrywania. Tylko od ciebie zależy, czy chcesz nagrywać z dźwiękiem czy bez.

 

 

 

 

Szybka codzienna instalacja

http://www.truecam.pl/img/featureimg/instalation.jpg

Wielką zaletą videorejestratora jest łatwa instalacja i obsługa, która nie jest męcząca przy codziennym użytkowaniu urządzenia.Dzięki możliwości trwałego montażu uchwytu w pojeździe, włącznie ze stałym podłączeniem zasilania, możesz zapomnieć o skomplikowanym codziennym montowaniu kamery, uciążliwym podłączaniu zasilania i wybieraniu odpowiedniej pozycji do nagrywania, tak jak to bywa w przypadku konkurencyjnych kamer. W łatwy sposób umieść kamerę samochodową w uchwycie i gotowe.

Rejestrator jazdy TrueCam A5 oferuje dwa rodzaje uchwytów na szybę. Jeden z nich jest przenośny, dzięki czemu doskonale nadaje się do częstego przemieszczania, np. między różnymi samochodami. Drugi jest trwały i posiada samoprzylepny regulator 3M. Dzięki takiemu mocowaniu możesz dowolnie obracać kamerę do 270°.

Codzienna instalacja kamery TrueCam zajmie ci tylko kilka sekund.

 

Regulacja jasności

http://www.truecam.pl/img/featureicons/4b.png

 

Abyś mógł się uporać z warunkami oświetlenia, możesz wybrać w menu poziom ekspozycji, czy też ustawić EV. Rejestrator jazdy TrueCam A5 oferuje kilka stopni jasności. Po ręcznym wyborze stopnia jasności na wyświetlaczu LCD natychmiast zaobserwujesz, czy dana jasność ci odpowiada, czy może potrzebujesz ją jeszcze dostosować.

 

 

 

Wyświetlanie imienia kierowcy

http://www.truecam.pl/img/featureicons/5b.png

 

Jest to szczególnie przydatna funkcja, zwłaszcza wtedy, kiedy twój firmowy pojazd jest używany przez większą liczbę kierowców. Do pamięci kamery można wpisać imię każdego z nich, aby w przypadku jakichkolwiek komplikacji bez problemu zidentyfikować danego kierowcę. Jeśli funkcja jest włączona, imię kierowcy pokazuje się w danym materiale nagraniowym.

 

 

Obracanie obrazu o 180°

http://www.truecam.pl/img/featureicons/6b.png

 

Rejestrator jazdy TrueCam A5 łatwo przystosowuje się do tego, gdzie zostanie umieszczony. Możesz go przymocować w swoim samochodzie również do góry nogami. Kiedy wybierzesz tryb obrócenia o 180°, analogicznie obróci się również obraz i menu, a wszystko, co pojawia się na wyświetlaczu, będziesz mógł oglądać w standardowy sposób. Wideo i zdjęcie również nagrają się w prawidłowej pozycji.

 

 

 

Podświetlenie LED

http://www.truecam.pl/img/featureicons/7b.png

 

W celu nagrywania i robienia zdjęć w ciemności, kamera samochodowa TrueCam A5 jest wyposażona w LED światło, która działa jako oświetlenie pomocnicze. Jest to bardzo przydatne do dokumentacji podczas wypadku w warunkach nocnych. Kamerę możesz również zdjąć z szyby i użyć jako standardowy aparat cyfrowy do wykonania zdjęć poniesionych szkód czy też innego materiału dowodowego.

 

Podświetlane klawisze

http://www.truecam.pl/img/featureicons/8b.png

 

Abyś nie miał problemu z obsługą swojej czarnej skrzynki w nocy, wszystkie klawisze są podświetlane. Dzięki temu nie musisz wykorzystywać innego źródła światła, kiedy chcesz obsługiwać kamerę lub zmienić jej ustawienia. W przypadku, kiedy nie chcesz mieć podświetlanych klawiszy, można wyłączyć tę funkcję podobnie łatwo, jak w przypadku wyświetlacza LCD..

 

 

 

Współpraca z Google Maps

http://www.truecam.pl/img/featureicons/11b.png

 

Rejestrator jazdy TrueCam A5 wykorzystuje usługi GPS aplikacji Google Maps, dzięki której zyskasz podgląd przebiegu swojej podróży. W przypadku częstszych wyjazdów w dalszą trasę, będziesz miał rozeznanie o prędkości i długości poszczególnych tras, co pozwoli łatwiej zdecydować się na tę najefektywniejszą.

 

 

 

http://www.truecam.pl/img/featureimg/speedcamera.jpgDetekcja radarów prędkości
Dzięki specjalnej funkcji twoja kamera samochodowa TrueCam poinformuje cię o miejscach, w których dobrze byłoby zachować szczególną ostrożność. Kamera posiada baze danych stacjonarnych oraz odcinkowych radarów prędkości, a także wykrywaczy jazdy na czerwonym świetle oraz innych miejsc, w którym warto być szczególnie ostrożnym. Sygnalizacja przebiega za pomocą instrukcji głosowych wraz z ostrzeganiem o ewentualnym przekraczaniu dozwolonej prędkości. Baza danych zawiera informacje o ponad 33000 strefach niebezpiecznych w 36 krajach Europy, wliczając również Rosję oraz Ukrainę – aktualizacja jest darmowa. Nowością są nietypowe wersje instrukcji głosowych – więcej informacji wkrótce.
 

 

Oprogramowanie

http://www.truecam.pl/img/featureicons/12b.png

 

W modelu TrueCam A5 zainstalowana jest aplikacja, w której na jednym obrazie wyświetlane są jednocześnie wideo, Google mapa i wykres prędkości. Dzięki G-sensorze w tej aplikacji wyświetli się także rejestrator ruchu, który odczytuje G-sensor.

 

 

 

Specyfikacja techniczna

Kamera wideo Typ

TRUECAM A5

Sensor 2Mega CMOS Sensor, OV2710 z wydajnym trybem nocnym.
Kąt widzenia 110° in 1080P
Obraz Format i kompresja Format Mov., kompresja H.264
Rozdzielczość • 1920x1080@30fps• 1280x720@30fps
Dźwięk Wbudowany mikrofon z możliwością wyłączenia za pomocą przycisku w menu.
Zdjęcia • Format 2560x1440,2304x1296,1920x1080,1280x720 • Możliwość fotografowania za pomocą jednego przycisku bezpośrednio w trakcie nagrywania. • Możliwość wykonania zdjęcia z uprzednio nagranego wideo za pomocą wciśnięcia jednego przycisku.
Wyświetlacz LCD 2,7 palcowy z możliwością wyłączenia przyciskiem lub w menu.
Lokalizator GPS • Lokalizator GPS w zestawie. • Lokalizator GPS dla zarejestrowania trasy, pozycji, szybkości i czasu. • Możliwość odtwarzania trasy i sprawdzania położenia na Google Maps. • Możliwość zamieszczenia danych na stałe bezpośrednio w nagrywanym materiale lub przechowywania danych osobno do użytku własnego.
Wykrywacz radaru (dodatkowo) Współpracuje z bazą fotoradarów. Jeśli w pobliżu znajduje się fotoradar, urządzenie ostrzeże cię za pomocą sygnału dźwiękowego.
G-Sensor Przy gwałtowniejszym uderzeniu automatycznie chroni ostatni plik przed usunięciem. Przechowuje dane o kierunku i intensywności uderzenia.
Filtry (opcjonalnie) • CPL: Okrągły filtr polaryzacyjny, zmniejsza odbicie wnętrza pojazdu na przedniej szybie. • UV filtr: Chroni obiektyw.
Pozostałe funkcje • Gniazdo na kartę 32 GB. • Podświetlane klawisze do używania w nocy (możliwość wyłączenia). • Ciągłe nagrywanie w pętli. • Możliwość wyboru czasowych przedziałów pętli lub ciągłego nagrywania. • Automatyczne usunięcie najstarszego pliku przy zapełnieniu pamięci. Nie spowoduje przerwania aktualnego nagrania. • Funkcja ochrony pliku: Jeśli plik jest chroniony, nie zostanie podczas pętli usunięty. • Czujnik ruchu. • Automatyczne rozpoczęcie nagrywania po uruchomieniu auta.
Slot na karty Micro SD Obsługa 32GB karty Micro SD
Maksymalna długość jednego nagrania • 1080p – karta 32GB: 6 godzin; karta 16GB: 3 godziny • 720p – karta 32GB: 8 godzin; karta 16GB: 4 godziny
Język Czeski / Angielski / Polski / Chiński / Rosyjski
Wejścia USB USB 2.0
AV HDMI
Bateria Wbudowana bateria 400 mAh
Ładowarka Ładowarka 12-24V
Długość kabla ładowarki 300cm
Kolor Czarny
Rozmiary 103 x 51 x 40mm

Gwarancja: 24 miesiące